Tanie loty Polska Tel Aviv w lutym

już od 202 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPoznania
od202 PLN
zKatowic
od628 PLN
zGdańska
od637 PLN
zWrocławia
od757 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Tel Avivu są obecnie z Poznania, Katowic i Gdańska.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Tel Avivu w lutym zaczynają się od 202 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Tel Aviv, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 23 luty 2020 r. Na powrót z Tel Avivu najlepiej wybrać 27 luty 2020 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Tel Aviv warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Tel Avivu w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair, Wizz Air i LOT. Tanie loty Polska Tel Aviv są obecnie z Poznania. Najtańsze połączenia lotnicze z Poznania do Tel Avivu oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Tel Avivu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Tel Avivu. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Tel Avivu zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Izrael nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Tel Aviv. Podane ceny są orientacyjne.